ŞANTİYE TEKNİK MALZEMELERİ

ŞANTİYE TEKNİK MALZEMELERİ

                                                                                     

1-KATALİZ-3:
Betonu dondan koruyan sıvı kimyasal katkıdır.Harç suyuna karıştırılır.
2-HIZLI PİRİZ SIVISI:
Çimento bazlı harca karıştırılınca pirizi hızlanıdırır. Soğuk havalarda pirizi öne alır. Erken kalıp alınmasını sağlar. Prefabrik beton eleman ve çimento bazlı prekast malzeme üretiminde işi hızlandırır. İlk ve son mukavemeti artırır.
3-BETON AKIŞKANLAŞTIRICI:
Beton ve şap harcının işlenebilir kıvama gelmesi için gerekli akışkanlığı, karışım suyunu % 12-25 azaltmasına rağmen sağlar. Karışım suyunun azalması rötreyi ve yüzeydeki çatlamaların oluşmasını önler. 
Beton akışkanlaştırıcı harca akışkanlık verir, karışım suyunu azatması sonunda piriz hızlanır, rötre azalır ve yapıda yüzey çatlakları en aza iner.
4-KATALİZ-2:

20 saniyede ŞOK PİRİZ. Kuvvetle gelen veya fışkıran suların tıkanıp durdurulmasında kullanılır. Saf çimento ile karıştırılarak su gelen bölgeye bastırılır. İşlemin tamamı 20 saniyede bitmelidir.
5-KATALİZ-4
4 dakikada ANİ PİRİZ. Çimento ile KATALİZ-4 karıştırılınca 4 dakika sonunda taşlaşan bir yapı oluşur. Su sızan zeminlerde, temellerde, perde duvarlarda, asansör çukurlarında ve foseptiklerde sorunların çözülmesinde kullanılır. Özel ustalık gerektirmez. Etiket tarifine uymak yeterlidir.
6-OKSİDE BİTÜM:
Yumuşama noktası yüksek (80°C),UVye dayanıklı, yüzeye kuvvetle yapışan koruyucu malzemedir. Metal, ahşap, beton yapılar su veya deniz suyu ile sürekli temastaki ortamları korumak amacı ile kullanılabilecek en uygun malzemedir. Toprak altında kalacak ahşap kazık, metal boru veya beton yapılarda ideal antipastır. Teneke veya metal varilde ısıtılarak fırça ile sürülme yönetimi ile sıcak uygulanır.
 

7-AHŞAP KORUYUCU:
Ahşabın nem emmesini önleyen, bakteri, böcek ve benzeri canlı organizmalarının bünyesinde yaşamasını engelleyen sıvı çözeltidir. Yüzeye fırça veya rulo ile sürülür. Şeffaf ve siyah olmak üzere iki rengi vardır.
8-TAŞ ASİDİ:
Ahşap, playwood ve çelik kalıplardaki yapışık beton kalıntılarını ve çimento harcı lekelerini temizlemek amacı ile kullanılan sıvı çözeltidir. Çelik yapıya tahriş vermeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Ele ve göze sıçramayacak şekilde eldiven ve gözlükle çalışılmalıdır.Teknik Malzemeler ve Kullanım konusunda daha geniş bilgi için; 0 232 360 10 80
 


İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ankara Asfaltı 25.km Kemalpaşa
Org. San. Bölgesi (KOSBİ) – İZMİR
Telefon: +90 232 360 10 80
Faks: +90 232 360 15 34

SOSYAL AĞLAR