FİRMA PROFİLİ

Güçlü, Lider, Kararlı…
Tamamı yerli sermaye ile kurulan Osmanlı İzolasyon, KOSBİ’de (Kemalpaşa Organize Sanayii Bölgesi) kendi mülkü olan 15.000 m² arsa üzerinde 10.000 m² kapalı alanda kurulu fabrikasında üretim yapmaktadır. Kurulduğu günden beri finansman olarak kendi öz-kaynaklarını kullanan firmamız, tüm alımlarını nakit yapmaktadır.

Çalışma Konularımız
Binalarda su ve nem izolasyonu için asfalt emülsiyonu ve asfalt solüsyonu üreterek başlayan çalışmalarımız, zamanla yerini geniş bir ürün yelpazesine bıraktı. Günümüz likit su izolasyon malzemelerinin yanı sıra polimer bitümlü membranlar, kiremitaltı örtüleri, beton ve harç katkıları, kalıp ayırıcılar, şase koruyucuları, tamir harçları, kür malzemeleri, yapıştırma harçları, dış cephe kaplamaları ve derz dolgu malzemeleri üreten Osmanlı İzolasyon, kullanmakta olduğu teneke ambalajların tümünü kendi tesislerinde üreten, 1250’yi aşkın bayii ağı ile Türkiye ve dünya çapında hizmet veren, tam entegre bir kuruluştur. Ürünlerimizin tamamı, TSE, CE belgeli ve patentlidir. Firmamızın ayırt edici özelliği, tüketicinin alım gücünü ön planda tutan bir satış politikası yürütmesidir. Bir ürünün ne kadar kaliteli olduğu kadar, kaç lira olduğu da bizim için çok önemlidir. ”İşi gören kalitede, ekonomik malzeme” sloganımızdır.

Misyonumuz
Yalıtım sektöründe, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak Ar-Ge araştırmaları ile geliştirdiği ürünleriyle ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunan, çevreye duyarlı, çalışanlarının sağlık ve iş güvenliğini eğitimlerle ön planda tutan, içinde bulunduğu sektöre değer katıp yön veren öncü bir firma olmaktır.

Vizyonumuz
Evrensel pazarda, koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinerek, uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapan, hizmet veren, yalıtım sektörünün öncü ve güçlü firması olmaktır.

Kalite Politikamız
• Yenilikçi olmak; müşteri beklentilerini her zaman ekonomik ve çevreye duyarlı ürünlerle karşılamak…
• Eğitimli ve ekip çalışmalarına yatkın uzman personelle uygulama konusunda müşteri odaklı hizmet vermek…
• Müşteri taleplerini değerlendirerek yeni ürünler geliştirirken kaliteden ödün vermemeyi taahhüt etmek…

Uygulamalarımız
Su yalıtımı yapılmış bina ile su yalıtımı yapılmamış bina arasındaki fark, yağmur altında şemsiye ile dolaşan insan ile şemsiyesiz dolaşan insan arasındaki fark gibidir. Her işin de bir kuralı vardır.

• Nerede ve nasıl olursa olsun, su izolasyon malzemelerinin hangisi kullanılırsa kullanılsın, ortak ve kati kural yüzeyin temiz olması gerektiğidir.
• Uygulama yapılacak yüzey toz, kir ve yağlı atıklardan arındırılmalı, mümkünse iyice yıkanıp süpürülmelidir.
• Diğer bir önemli husus, yatay yüzeyin eğimli olması, üzerinde su birikmemesidir.
• Uygulama yapılacak yüzeyde çürük veya kabarık beton kısımları varsa ıspatula ile kazınmalıdır.
• Yüzeyde kesinlikle herhangi bir oynar parça kalmamalıdır.
• Eğer yüzeyde çatlaklar varsa bu çatlakların ağzı tornavida veya keski ile açılmalı, içerisine malzeme sızabilecek hale getirilmelidir.
• Bu ön çalışmalar sağlıklı ve uzun ömürlü bir izolasyon uygulaması için şarttır.


İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ankara Asfaltı 25.km Kemalpaşa
Org. San. Bölgesi (KOSBİ) – İZMİR
Telefon: +90 232 360 10 80
Faks: +90 232 360 15 34

SOSYAL AĞLAR